• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo
#10
(19.8.2019, 17:45)JoeGamer Napsal(a): Ahojte, chcem sa spytat, ci ste nahodili cez USB TWRP a potom cez to flashovali tu romku? na tom linku vyssie je pisane, ze treba puzit tool. Dakujem.

Ahoj,
nevím přesně spíš přibližně možná sám špatně chápu, že TWRP umožňuje z recovery nainstalovat jinou rom.
Myslím si, že proto přímo z microsd v boxu z recovery nenahraješ TWRP(?), pak je druhá možnost flashka, formát FAT32, vytáhnout napajecí kabel z boxu a ze spodu boxu máš dírku do recovery podrž nějakým špendlíkem a drž zároveň se spuštěním boxu, myšleno znovu zapojením do el. sítě až do doby, než se ti objeví recovery na obrazovce, poté to můžeš zkusit náhrát z flashky. Zase přesně nevím, jestli to veme flashku rovnou, nebo ještě před zásahem v androidu raději zapnout vývojáře a to provedeš tak, že klineš v androidu na Nastavení - O zařízení - Sestavení a klikej na to tak dlouho dokud nebudeš vývojář 6 Pak si klikni na možnost "Pro vývojáře" - Ladění USB zapni - Ověřit aplikace z USB vypni, mám ještě zapnuto "Vynutit povolení aplikací na externím úložišti" zápis do externího úložiště.

A třetí možnost je ze čtečky USB 3.0 na sd/microsd karty, asi nemusí být přímo USB 3.0, ale někde jsem to viděl tak preferuji 3.0 když mám čtečku 3.0 a box má USB 3.0, není co řešit. Jen si nejsem jistý, zda tahle možnost funguje nemohl jsem se pohybovat v recovery, protože moje USB čtečka karet přesahuje rozměry až na druhé USB, takže nevím zda tímto způsobem funguje také.

Dej vědět snad ti to pomůže, možná někdo popíše lépe, ale TWRP tedy přes USB flashku. Případně zbylé dvě možnosti 6 Vyzkoušej uvidíš
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo - od Bruce84 - 20.8.2019, 14:11

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)