• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo
#18
Tu jsem také hledal kvůli remote control, ale to asi nebude až takový problém dá se pak namapovat.
Můžeš si zřejmě také udělat dual boot z microsd a fláknout tam CoreElec či zkusit LibreElec, pak ti bude snad fungovat i CEC a ty další věci co v základu většinou nefungují korektně, znám z mého starého minixe.  
Co jsem si všiml, tak nefunguje s danou rom BT pořád však lepší rom než od tesly. Nic méně jsou zde k dispozici rom s android 9 již a bude se to asi jenom zlepšovat s podporou S905X2:-)

Nevím jestli si četl na té původní romce od tesly jsem ještě vyčistil přes supersu pro čistý root a je tedy možné, že při nainstalování TWRP ti ho prostě nevzal. Je to i popsáno, že pro instalaci jiných rom je potřeba TWRP dané verze, tak se tady ptám TWRP být k reflashi na jinou rom nemusí, nebo jak?
Jde o to, že to právě zpřístupní tu možnost tam jinou rom dát než origo a nahrát ji rovnou z microsd karty a tak jsem to přesně udělal TWRP přes USB flashku a z microsd karty nová rom a tu jsem na microsd nahrál přes čtečku karet v Burn Card Maker.
Tady to máš napsané a dle mého názoru tam jinou rom nenahraješ, než úpravou s TWRP.
Na co to je tedy a k čemu?

Kód:
https://forum.xda-developers.com/android-stick--console-computers/amlogic/twrp-twrp-3-2-2-x96-max-a95x-max-gt1-t3928788
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo - od Bruce84 - 24.8.2019, 12:04

Přejít na fórum:


Prochází: 4 host(ů)