• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo
#29
Xtmod Atv pre X96 max som skúšal, ale nie na vašom boxe, ale na X96 max.
1.pokus bol káblom+usb burning tool, ale na x96 max sa mi ani po hodinách skúšania nepodarilo nahodiť rom cez usb male2male kábel a to som skúšal všetky možné aj nemožné spôsoby. Flashoval som úspešne už veľa boxov aj telefónov, takže chyba bude najskôr v boxe (neviem, či bude aj vo vašom, píšem to len pre istotu).
2.pokus bol cez USB nahodiť twrp alebo romku alebo z neho spraviť bootovacie usb, bez úspechu.
3.pokus bol cez microsd kartu nahodiť twrp, čo sa aj hneď podarilo (hurá! prvý pokrok) stačilo mať na karte recovery.img, tú vložiť do boxu a pripojiť k elektrine popritom ako bol stlačený recovery gombík v jack dierke.. ale cz twrp nešlo nahodiť xtmod, tak som si aspoň spravil zálohu systému.
4.pokus bol z xtmod spraviť bootovaciu microsd kartu, čo vyšlo a hneď sa spustila inštalácia romky.

Bola to dobrá rom, ale bolo to AndroidTV, čiže niektoré hry nešli, tak som tam dal späť klasický android.

Inak, dôležité: ak tam budete dávať SuperSu, tak si len rozhasíte systém.. Na root treba Magisk!
SuperSu sa už dávno neaktualizuje a už sa nejaký ten rok-dva nepoužíva!

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo - od playman22 - 29.8.2019, 22:00

Přejít na fórum:


Prochází: 5 host(ů)