• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo
#44
Jen chci upozornit, že i když se jedná o S905X2 neznamená to, že ti na tom bude fungovat vše, ale ten potřebný základ ano. Myslím tím  jako třeba BT, může se lišit eth. apod. já jsem přešel s této rom rovnou na tuhle s Androidem 9, normálně flashni přes USB Burning Tool snad se ti povede.

Kód:
https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x2/firmware-roms-tools-do/781194-rom-beelink-gt1-mini-and-some-others-androidtv-v-2-0-by-sasvlad-android-9-0


Tahle rom je ještě lepší než ta kterou jsme řešili, snad se ti povede vyzkoušej.
Frčí to lépe než na oreu.

Nebo tam můžeš zkusit nahrát klasický android 9:

Kód:
https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x2/firmware-roms-tools-do/780260-rom-beelink-gt1-mini-and-some-others-volksware-by-sasvlad-android-9-0

Každopádně žádnou paniku chápu, že ti to třeba nejde, ale tyto všechny rom jsou lepší jak orig. rom od tesly.
Také jsem je prosil o rom, joo za 300 Kč jim to mám poslat, říkám nepotřebuji.
Co jim je ku.va potom co s tou krabičkou doma budu dělat, jen vím, že tam chci full root a pokud možno co nejméně omezujících věcí jako jsou na orig. rom od tesly. Ten stock rom by měl být ke stažení všem a ne tahat další prachy za již zaplacenou věc. Údajně k tomu mají svůj programátor, tak jsem mu poslal odpověď "to je dobrý zmáknul bych asi sám přes různé ty nástroje pro AML, že by mi mohl třeba pomoci vytáhnout z jejich rom remote control 3 
Vůbec jejich rom neřeš pakli-že ji nutně nepotřebuješ.
Netuším proč se ti nepovedlo nahrát romky někde jsi musel udělat něco špatně.
Nebudu sem dávat žádný podrobný návody, protože tohle nahraješ v poho přes USB Burning Tool.
Musí se povést, protože to prostě frčí 4
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo - od Bruce84 - 12.9.2019, 18:56

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)