• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo
#46
No a s tím TWRP vidíš člověče vypadnul mi při těch radách tvar samozřejmě recovery.img musí být. Jinak jsem to tam fláknul bez zálohy. Hele před tím vším jsem udělal to vyčištění toho unrootu čínského přes supersu možná proto se mi povedlo tam bez problémů rom nahrát i tou méně bezpečnou cestou přes Burn Card Maker.
¨Nevymýšlím si tady žádný pohádky ty romky fungují co jsem uvedl a fungují daleko lépe než origo, což je pochopitelné.
Na těchto rom nemáš téměř žádné omezení ve funkčnosti.
Takže raději ať se ti povede bez posílání do TESLY nahrát nějakou z těch rom co jsem uvedl.
Píšu pro ty kteří nevědí ještě co a jak ohledně orig. rom od TESLY.
Svolávám všechny techniky s TESLY, nechte si tu svojí rom v servisu a zkuste vysírat jinak.
Jednoduše TESLO zákazník nechce mít pokud možno žádné omezení a prot si ty boxy kupujeme místo chytrých TV a root je základ stejně jako chci být správcem na WIN zde je to stejné. Co na tom nechápete, nechci být nikým a ničím omezován a to buhužel TESLA rom je. Samozřejmě že funguje, ale určitě ne lépe než již vyzkoušené jiné rom s rootBig Grin
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo - od Bruce84 - 12.9.2019, 20:09

Přejít na fórum:


Prochází: 6 host(ů)