• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo
#64
(23.9.2019, 23:07)playman22 Napsal(a): Na microsd kartu treba dat twrp pomenované recovery.img. Toto je základ.. Keď je tá karta zasunutá v boxe, treba stlačiť recovery tlačidlo a tak box pripojiť k elektrine. Recovery tlačidlo treba pustiť až keď box nabootuje do twrp. Toť vsjo.
V twrp už ide inštalovať hocičo do boxu (aj samotné twrp z karty alebo zip/img inštalačné súbory) a dajú sa robiť zálohy (odporúčam používať)

Nevím jaký TWRP vám funguje. Stáhl jsem twrp.u211-3.2.3-1-signed.zip  (při druhém pokusu o instalaci jej přejmenoval na recovery.zip a umístil na SD kartu - v něm recovery.img je).
Instalace zipu se spustí, ale skončí po kontrole balíčku chybou instalace viz obr.

Celkově:
- dostanu se jen do Recovery a dál už systém nenajede (ještě ve funkční origo romce jsem nainstaloval přes Google play TWRP manager a udělal root. Po restartu se točí jen barevná kolečka a 40 min dokola...
- v Recovery modu nevidím USB flash disky (8,16 GB) ani po formátu na FAT32, SD kartu 32GB to taky nevidí, používám proto starší 2GB, nic jiného momentál nemám.
- v Recovery mohu jít pouze na Aply update from sdcard, ale zde vidím jen *.zip. soubory. Vám to vidí i img??
- vlastním model X300, takže zapuštěné tl. reset není zespodu ale na boku mezi SPDIF a USB2.0 (pokud jsem něco nepřehlédl :-)
- postup pro update jsem provedl 2x přesně podle popisu a nic -> opět mi to najede do recovery modu bez aktualizace
- USB Burning nefunguje, protože připojení kabelem nejede. Kupoval jsem nový, USB2M-M 1m, ale nebude asi vhodný. Nainstalované ADB ovladače mám, po připojení k notebooku se ale box nijak nedetekuje. Vám ano?
- Zálohu mám přes původní funkční TWRP, uloženou na vnitřní paměti, takže se není k ní jak dostat, zatím.
---
- Čili, dostanu se pouze do Revocery, TWRP ještě nemám, tam lze instalovat pouze zip, použít mohu jen SD kartu.
- Zkusím ještě vyrobit a spustit zmiňovanou instalačku Sasvlad ROM, https://forum.freaktab.com/forum/tv-play...ndroid-9-0, ale mně se ty instalačky ani udělané přes SW nespustí :-)
   
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo - od mt78 - 24.9.2019, 0:40

Přejít na fórum:


Prochází: 4 host(ů)