• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo
#66
(24.9.2019, 3:42)JoeGamer Napsal(a): Presne, rovnaký problém som mal aj ja. Keď si v recovery, tak zatlac a drž recovery tlačidlo a daj reboot system now. Tieto Tesly sú asi tak nastavené.

EDIT: Inak mne ta verzia TWRP 3.2.3 nefungovala, len 3.2.2

Odporucam kazdemu s tymito zariadeniami nahodit na USB TWRP 3.2.2 verziu, tu spustit a spravit si dopredu zalohu, aby nenastal problem, aky mas ty a aky som mal ja. Nastastie sa nasiel dobry clovek, ktory mi spravil zalohu svojej X700 a tak som to vedel rozbehat na zaklade a minuly tyzden som prisiel na update z SD karty.

Diky za koment JoeGamer. Ja uz tam TWRP 3.2.3.1 mám a funguje. Najsi si twrp.u211-3.2.3-1-signed.zip rozbal zip a v recovery modu skrze TWRP naistaluj recovery.img.

Zálohu jsem si provedl taky, jednou na SD a jednou čistou na NAND ale nemohl jsem s ní dostat. Tu SD jsem zkusil restore, ale ačkoli to projelo, na začátku to hodilo chybu viz níže a asi proto mi box prostě nenabootuje. Dostanu se jen do recovery.

"Unable to locate partition by backup name: 'bootloader'
"Unable to locate partition by backup name: 'env'
"Unable to locate partition by backup name: 'reserved'
"Unable to locate partition by backup name: 'rsv'
"Unable to locate partition by backup name: 'tee'

Nejde mi se připojit ani před kabel a ADB ovladače. Jedinou možností je tedy restore z SD karty. Ale k tomu bych potřeboval funkční zálohu ROMky. -> Bylo by prosím možné ji uložit na nějaký cloud, třeba ulozto? Díky!


Přiložené soubory Miniatury
   
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo - od mt78 - 25.9.2019, 15:18

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)