• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android TV - Kodi - informace o videu?
#5
Díky, staženo a dnes vyzkouším.

A mohu ještě další otazky?

Lze nějak dostat do Kodi a toho seznamu filmů a seriálů ČSFD hodnocení? Sice jsem našel v tom doplňku ČSFD a nainstaloval to, ale vůbec nevím k čemu to je? Nikde se to neprojevilo, takže fakt nevím...

A důležitá otázka - když si najdu film 4k, má 16gb například, tak mi to můj 20mb internet neutáhne, prostě streamování takového videa není v jeho silách, takže film je nekoukatelný... Když koupím externí disk, třeba 1tb a přípojím ho k televizi, jde v tom kodi nastavit, že se ty filmy nebudou jen streamovat, ale třeba rovnou stahovat? Tím pádem je pak řešení, že ten film spustím - dám tam pauzu - nechám to hodinu třeba načíst do nějaké poloviny filmu a pak až se začnu koukat a během koukání se zatím dostáhne zbytek filmu a nebude se mi to neustále pauzovat...

Nebo když si tam dám přehrát tento film a dám pauzu - stahuje se v pozadí to video dopředu nebo ne? Jako to funguje normálně na PC - zapnete video a vidíte světlou čáru, což je stahování videa dopředu.. Nebo jestli to lze nějak takto nastavit.. bohužel na současném nastavení a rychlosti připojení se nemohu na 4k HDR filmy takto koukat a musel bych je vždy ručně stahovat do PC a házet na flashku...

Díky
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Android TV - Kodi - informace o videu? - od Blejzr - 09.8.2019, 12:50

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)