• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
záložka televize ve vzhledu Confluence
#3
aha.... a mohl bych poprosit nějakou radu jak to nakonfigurovat? já se snažil podle návodu
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-nasta...ptv+simple
ado bodu, kde zadám URL vše v pohodě. URL jsem zadal. Televice ve výchozím vzhledu je v levém menu. Televize hraje.
Ale ty další body v nastavení jak píše [b]XBMC-Kodi[/b] , 
[Obrázek: icon_arrow.gif] Zvolte SYSTÉM (SYSTEM)
[Obrázek: icon_arrow.gif] Zde vyberte Televize (Live TV)
[Obrázek: icon_arrow.gif] A v menu v Hlavní (General) zapněte volbu Povoleno (Enabled)
[Obrázek: icon_arrow.gif] Nakonec v menu zvolte Přehrávání (Playback) a zde vypněte možnost Zahájit přehrávání minimalizovaně(Start playback minimised)
[Obrázek: icon_arrow.gif] Nyní se můžete vrátit do hlavní nabídky, kde přibyla položka TELEVIZE (TV), kde si můžete po výběru konkrétního kanálu pustit daný live stream. 

tohle mi nejde. Když jsem v vzhledu výchozim, tak když vyberu Televize, tak hned vidím programy. Nevím teda kde v menu je Hlavní a zapnout Povoleno. A kde v Menu zvolit Přehravání abych zde vypnul tuto možnost.......aby přibyla položka Televize.

jak říkam ve výchozím vzhledu ji vidím (i sem ji viděl před samotnou instalací PVR). Ale při přepnutí do vzhledu Confluence nevidím nikde nic. Mohu tedy poprosit pomoct nakonfigurovat sprvávně to PVR? děkuji předem
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: záložka televize ve vzhledu Confluence - od tomaszmartynek@seznam.cz - 30.8.2019, 10:26

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)