• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajímavé tipy na " Jak na to" z oblasti HW/SW
@Rossi D Asi je to známka stárnutí, tedy to držení se odcházejících technologií. I u mne má RSS v Kodi své místo. Do té míry, že si buduji vlastní řešení. Na spodním řádku cyklí nejen obsah RSS z vybraných titulů, ale také seznam novinek SCC nebo SC, případně trailerů. To rychlé info mě občas motivuje vzít do ruky tablet a ještě v křesle v obýváku se podívat na web nebo v Kodi do přehledu SCC nebo SC, zdroje trailerů a pustit si to, nebo alespoň zařadit do oblíbených. Ten trvalý přehled je návykový. Teď tedy pracuji na tom, abych se k dalším infromacím v RSS, dostal přímo v Kodi. Abych si např. mohl jedním stiskem na DO dostat k detailům z RSS nebo dokonce k vlastní webové stránce zdroje. Už umím zobrazit seznam RSS (skvělá python funkce feedparser), což je už jen krůček k tomu, pokud je to generic LE na Intelu, spustit Chrome s příslušnou webovou stránkou. Na CE dělám pokusy a chci dokázat alespoň vyparsovat z webové stránky čistý text a zobrazit v okně v Kodi alespoň ten. Žádná vážná práce, projekt do repozitáře z toho nebude, na to je to hodně neumělé, ale zabaví mě to...
       
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zajímavé tipy na " Jak na to" z oblasti HW/SW - od JiRo - 30.3.2022, 20:05

Přejít na fórum:


Prochází: 21 host(ů)