• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajímavé tipy na " Jak na to" z oblasti HW/SW
@meda: Vůbec první záměr byl pořídit něco z bazaru, ale nabídky tabletů povětšinou s A-Jelly Bean a následné porovnání cen s koupí nového mě hned uvedly do reality.
Pořídil jsem tedy základní A8 jedoucí na Snow Cone s 3/32GB za 4000,-, lepší není nutný. Chci to pouze na trenažer, pravda svižnost, parametry a všeobecná chvála mě u takto levného tabletu překvapily a potěšily ... jednou Samsung, navždy Samsung  1  Nakonec dobře zapadne i do toho našeho domácího Samsung "ekosystému"  4
Mrzí mě, že jsem k tomuto účelu nemohl použít notebook a Win11 i přes existenci aplikace "Váš telefon" či jiného "emulačního" softu. Obraz byl buď malý nebo dokonce ve videích nestíhal a nedovedu si představit současný běh dvou náročnějších aplikací.
Přemýšlel jsem zda by se to nenechalo nějak "napárovat" na Linux/RPi a vyrobit si z monitoru externí zobrazovadlo (stejné jako mi tu běží v několika exemplářích) na notovém stojanu před trenažér, ale nějak jsem nic nedohledal ... V každém případě je to zatím vyřešeno  4   

iConsole+ vypadá na tabletu lépe a hlavně pro stařecké oči je to tak přívětivější 

[Obrázek: iCosole-app-pagina.png]

Kinomap také:

[Obrázek: 62dfe86e81119mockupphonetab.png]
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zajímavé tipy na " Jak na to" z oblasti HW/SW - od Rossi D - 02.2.2023, 23:52

Přejít na fórum:


Prochází: 18 host(ů)