• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajímavé tipy na " Jak na to" z oblasti HW/SW
Jak se zamilovat do technologií

[Obrázek: iPmwK2s.png]

Určitě se vám už taky stalo, že jste se zamilovali – ne do někoho, ale do něčeho, do nějaké technologie, kterou jste prostě museli mít, i kdyby vás to mělo stát vaši nesmrtelnou duši. V technologiích je totiž podstatně více vášní, než se na první pohled zdá!
Když jsem se pouštěl do tohoto tématu, bylo to svým způsobem také v určitém stavu zamilování: Objevil jsem kouzlo přenosných laptopových monitorů – a ano, jeden z nich prostě musím mít, protože jednoduše fantastickým způsobem vylepšuje efektivitu práce na cestách.
Pokud jde o lásku k technologiím, rozeznávám dvě její formy: Tou první je láska na první pohled, kdy něco prostě musíte mít, i kdybyste na to měli roky šetřit a překonávat všechna protivenství světa. Uvidíte to – a musíte to mít. Klasickým příkladem je u mě mikropočítač jako kategorie, protože stačila hodina hraní si s prvním počítačem – a věděl jsem, že tohle je mým osudem. 

[Obrázek: 6ioLsMD.png?1]
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zajímavé tipy na " Jak na to" z oblasti HW/SW - od Rossi D - 07.10.2023, 10:21

Přejít na fórum:


Prochází: 12 host(ů)