• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizace fóra na myBB v1.8.22
#59
@Sorien: Plně vše chápu, chraň bůh, že bych chtěl shazovat práci někoho jiného na které jsem se nepodílel a které ani nerozumím. Já jen, že na té 18leté feldě co byla před touto natuněnou, se mi jezdilo sakra lépe  4  Nyní mám pocit, jako kdyby mi někdo svázal ruce, nohy a ještě mne šťouchnul drátem do oka  8
Jelikož nejsem žádný HTML/CSS (či jak se tomu dnes říká) programátor, tak je pro mne ruční editace bez pomocných berliček (viz rozměry obrázku, formát textu atd.) hrozné zdržování a ono když si s tím člověk i nakrásně vyhraje a pak mu to editor totálně rozhodí, máte chuť ze vším praštit .... Jasně, jedná se o zcela zbytečné, nedůležité příspěvky a na tu hlavní formu odpovědí, základních informací či HW/SW pomoc, editační nástroj zcela vyhovuje a běžný "přispěvatel" změnu de-facto ani nezaregistruje. Přesto si myslím, že fórum má mít i nějaký ten oddechový/nonuniform charakter s druhem informací jako je ten v "Off topic" a který si zaslouží být "udržován" 4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Aktualizace fóra na myBB v1.8.22 - od Rossi D - 09.1.2020, 11:36

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)