• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3D tiskárna - Monoprice MP Mini Delta 3D
#9
Jsem v primem spojeni s dalsimi ctyrmi kamarady, kteri si ji koupili. Jeden ma uz nejake zkusenosti (ma take Ender 5 jako ja), dalsi tri uplne bez jakychkoliv znalosti ohledne 3D tisku. Vsichni ctyri vytisknuli zakladni prilozenou cinskou kocicku na jednicku. Tedy da se konstatovat, ze autoleveling bedu opravdu funguje i u "uplnych jelit". Dale ti tri samozrejme trosicku tapou, protoze jim chybi naproste zaklady. Ten jeden s E5 si uz objednal druhou Mini Deltu 40 49

Co se tiskarne neda uprit jsou rozmery a zejmena rychlost tisku. Nebojim se rici, ze tiskarna tiskne i mozna 2x rychleji, nez co jsem sam zvykly z Enderu. Respektive Ender "neudycha" tak pekny tisk pri takove rychlosti.

Dale okolo teto tiskarny je opravdu uzasna podpora ze strany uzivatelu, respektive tu je web, ktery je doslova nabity nejenom informacemi, ale i konkretnimi postupy a navody a treba i profily pro vetsinu slicovacich programu. Tento rozsah informaci je u takove tiskarny az nevidany a rozhodne jsem nevidel srovnatelny web treba pro Creality Ender tiskarny.

> https://www.mpminidelta.com/

Aktualne se rozjizdi na FB i ceska skupina MPMD CZ (Monoprice Mini Delta):
> https://www.facebook.com/groups/2565208510361714/

Doporucuji si projet, jsou tam i fotky nekterych vytvoru a z nekterych si opravdu sedam na zadek.

Muj nazor - pokud kde kdokoliv zacit s 3D tiskem, tak stejne nejak zacit musi a zde je naprosto jedinecna prilezitost zacit s luxusni porizovaci cenou (vyse zminena akce porad jeste jede!). Na druhou stranu, je potreba proniknout do zakladu 3D tisku a opravdu byt pripraven na to, ze to sebere nejaky cas. Pokud si kdokoliv mysli, ze je to jako s beznym tiskem, tedy, ze pripojim k Windows, nainstaluji drivery a potom klikam na "Tisk" a vyleze mi stranka (mysleno analogicky jako u bezne tiskarny na papir), tak takhle to opravdu nefunguje. Jenze toto nefunguje u zadne 3D tiskarny, ani u toho "protezovaneho" Prusi za dvacet.

   
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: 3D tiskárna - Monoprice MP Mini Delta 3D - od S474N - 05.2.2020, 20:33
RE: Zajímavé tipy na nákupy - od tomik - 28.1.2020, 12:42
RE: Zajímavé tipy na nákupy - od forsajd - 28.1.2020, 15:26

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)