• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Placené/šedé světové IPTV streamy
#4
@Client: Díky! Youtube mě vlastně nenapadl, hledal jsem přímo na jejich stránkách Big Grin

Právě, že to není vůbec zbytečné, v tomhle momentě jsem celkem rád za živý přenos z CNN, BBC, a celkem jsem se pobavil, když jsem teď projížděl i ty "zaručeně objektivní" kanály

@cache: Díky to už jsem našel, ještě je i tohle https://github.com/notanewbie/LegalStream
Bohužel některé ty streamy jsou sice volné, ale omezené polohově na IP adresu, DNS server. Takže bych to musel protáhnout přes VPNko a pak do Tvheadendu. Možná asi nebudu mít na výběr. 

Zkoušel jsem pak i ten aliexpress, dávají tam streamy na zkoušku, ale tam to bude určitě taky takový na pár dní, než jim to spadne. https://www.aliexpress.com/item/40002803...3e5fZvX2Uq Tenhle prodejce tam má většinu US,UK kanálů v 720p30-60 5-6Mbit/s, některé 1080p30 a plno světových.
Některý tam mají i 1:1 Skylink.

Pak se mi podařilo ale zaregistrovat na 14 dní trial Youtube TV (to je jen USA TV ) přes VPN a to jede 1080p60 a to vypadá hoodně pěkně. Na streamovacích boxech jako Apple TV dokonce ani není potřeba VPN, jede to přímo ze sítě, jenom to chce při prvním spuštění pomocí vygenerovaného odkazu přes mobil/pc potvrdit pomocí polohových služeb polohu (což jde přes chrome oblbnout jednoduše). 
Ale 50USD/měsíc v žádným případě Big Grin Ale jde to sdílet se 6 účty/3 konkurentní streamy, to už by se dalo kdyby měl někdo zájem.  

Díky moc za tipy ale! Třeba se to i někomu bude hodit :)
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Placené/šedé světové IPTV streamy - od marhycz - 16.3.2020, 21:11

Přejít na fórum:


Prochází: xxxx9999, 1 host(ů)