• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI 16 a problem s databazou cez CSFD
#3
Prepac v tomto fore som novy nevedel som kam mam zaradit moj problem. Ten KODI pouzivam naschval taky stary pretoze tieto nove sa mi vobec nepacia. Na stary som aj zvyknuty a nic to nemeni na veci ze mi do tej knihovny prestane pridavat filmy koli jednemu pretoze na nom to zamrzne, ale uz som zacal na tom pracovat vystrihol som 2500 filmov a dopracoval som sa k zlozke v ktorej je 652 filmov a medzi nimi je jeden film ktory robi tento problem, len je zaujimave ze je to uplne prva zlozka do ktorej som daval filmy a kde sa zaplnil HDD zacal som filmy davat do dalsich HDD a do tejto som sa uz vobec nestaral tak nechapem ze co tak zrazu tam kodi nasiel film pri ktorom zamrzne. Ale je tu riesenie sice tazkopadne ale vylucovacou metodou sa snad dopracujem k filmu ktory mu vadi a potom ho vymazem

A este k tomu co som napisal. Nechapem comu si nerozumel. KODI cez doplnok CSFD skenuje moje filmy a dava ich do knihovny a pri jednom filme zamrzne a nevie nacitat novo pridane filmy, ved je to tam dost zrozumitelne napisane.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: KODI 16 a problem s databazou cez CSFD - od tibmattm - 01.4.2020, 17:45

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)