• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dolby TrueHD, DTS-HD, DTSX, Dolby Atmos
#27
(05.6.2020, 20:39)xixi22 Napsal(a): Máš to nejaké popletené, ARC musí mať len TV ne receivery a potom zapojenie vyzerá takto:

Krabička  s jedným HDMI --- TV vstup 2... --- TV ARC zvačša 1 --- Receiver IN

Možná mám, ale u mne to tak rozhodně nefunguje. Myslím, že funguje pouze HDMI ARC s HDMI ARC, a to oběma směry. Ale HDMI ARC asi není prostý výstup z TV do obyčejného HDMI IN na receiveru. Rozhodně se to u mne tak nechová. Dokonce TV říká, když to tak udělám, že HDMI ARC není nic připojeno.

Když to dám do té rozdvojky, co jsem pořídil, tj. na obou stranách je HDMI ARC, tak to funguje.

Ale vrátím se k Dolby TrueHD atd.
dík za tipy, ale zdá se, že MX Player u mé TV nebere custom codecs a stejně taky neumí TrueHD (přímo píše, že zvuk není podporován) a navíc se mi zdá, že neumí ani HDR. A to jsem stáhl 1.24, tj. poslední verzi, kterou sony nebere. Takže k odkazu na externí player jsem se ani nedostal.
Android na TV Sony Bravia 4K UR2 má procesor Aarch64 rev. 2 MT5893 (Mediatek), takže to bude taky nějaký android na baterky :-)

Jdu hledat dál, nějaký pořádný přehrávač pod androidem, který bude kompatibilní se Sony TV pod androidem.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Dolby TrueHD, DTS-HD, DTSX, Dolby Atmos - od hobbykodi - 06.6.2020, 14:47

Přejít na fórum:


Prochází: 6 host(ů)