• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dolby TrueHD, DTS-HD, DTSX, Dolby Atmos
#89
Ten film č.1 má pouze jednu zvukovou stopu a tu právě jak ten Umax tak stolní PC přehraje, resp. AV receiver ji detekuje a přehraje jako Dolby Atmos.

Ten film č.2 má zvukových stop víc. Když vyberu tu s Dolby Atmos, z PC ji AV receiver detekuje jako Dolby Atmos ale z Umaxu ji AV receiver detekuje jako Dolby Digital Plus. Když u toho filmu vyberu stopu s DTS-HD MA tak při puštění z PC ji AV receiver detekuje jako DTS-HD MA a při puštění z Umaxu ji AV receiver detekuje jako čistě DTS.

V KODI (18.5 Leia) mám v Systém nastaveno počet kanálu na 7.1 (tehdy mě detekuje AV receiver tu Dolby Digital PLus stopu, když dám 2.0 tak jen stereo). V povolit průchod mám povoleno a jak u kompatibility s Dolby Digital, Dolby Digital Plus a DTS mám taky zaškrtnuto, povoleno.

V Umaxu samotném mám nastavené v Předvolby zařízení-Zvuk-ručně vybrat formáty-všechny, pak v Pokročilé nastavení-Dolby zvuk mám Line (zkoušel jsem i RF ale výsledek stejný) a v Pokročilé nastavení-formát digitálního audia mám opět zaškrtlé vše.

Uniká mi ještě nastavení něčeho někde?

Co mi ale trošku přijde divné, mate mne, jestli by nemělo jít zvolit, vybrat výstupní zvukové zařízení - teď tám mám zašedle bez možnosti změny napsáno "android, audiotrack". A nikde v nastavení, ani v androidu možnost to změnit nevidím. Nemělo by tady být možnost si zvolit právě třeba ten AV receiver?
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Dolby TrueHD, DTS-HD, DTSX, Dolby Atmos - od Sau - 21.2.2021, 11:56

Přejít na fórum:


Prochází: 6 host(ů)