• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream Cinema Open [v1.3.26-open3]
#8
1.3.26-open[COLOR blue]03[/COLOR]
- uzivatel ma moznost v nastaveniach zabranit autorovi databazy zneuzivat atribut visible
- odstranenie informacie o patch verzii v user agentovi, aby nemohla byt zneuzita proti uzivatelovi
- nejake politicke pindy v readme

Z pohladu uzivatela pribudla v Nastaveniach moznost zadat, ktore kontroly sa nemaju aplikovat na zobrazenie poloziek databazy.

Sucasny problem, ked SC databaza nuti uzivatela zo svojho zariadenia odstranit iny slobodny doplnok je riesitelny zadanim nasledovneho textu: context\.webshare

To iste je mozne docielit aplikovanim tejto vzdialenej konfiguracie: https://kodi.ablative.website/cisar/sc.json

@coloradoman: nemam cesovy fond, aby som mohol poskytovat podporu, ale kedze viem, ze nemusi byt celkom jasne, co od mojich verzii ocakavat, tak skusim vysvetlit...

v mojom prvim prispevku su spomenute 2 dovody, preco sa tieto moje upravy niekomu mozu hodit, tu je detailnejsi popis pouzitia
  • v tejto verzii su odstranene obmedzenia, ako napr. nutnost zadavat fake uzivatelov
  • po instalacii je doplnok v rovnakom stave ako jeho original ... teda zobrazovane data pochadzaju z tej istej databazy a aj sa rovnako zobrazuju
  • je mozne sa prihlasit na ucet WS ako aj na ten druhy
  • v Nastaveniach na vrchu je moznost pouzivat vzdialenu konfiguraciu, co je JSON subor a na spodku pribudli dalsie oslobudzujuce nastavenia
  • toto dava moznost oslobodit sa od poskytovatela dat, hostingu aj neprijemnosti sposobovanych autorom databazy (napr. blokovanie context.webshare pluginu)
  • manualne alebo vziadialenou konfiguraciou je mozne nastavit nasledovne hodnoty:
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Stream Cinema Open [v1.3.26-open3] - od ccisar - 18.5.2020, 20:42

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)