• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výběr vhodné "krabičky" za dosluhující Raspberry3B
#20
Dobrý den,
tak media box Tanix S9 už před několika dny dorazil. Odinstaloval jsem předinstalovanou verzi Kodi 17.6 /dobré či špatné rozhodnutí ??/ a nainstaloval z Google Play tam právě aktuální verzi 18.7. Doinstaloval  jsem pro mě několik zásadních doplnků. Výsledek ? Ve srovnání s předchozí krabičkou Raspberry Pi 3b rozpačitý.
________________________________________________________________________

Ve srovnání s "malinou" prostředí pomalejší. "Stará" Malina /Kodi v.18.8/ určitě svižnější. Tanix zase stabilnější /při rychlém prohledávání seznamu filmů se "malina" často sekla, či rovnou restartovala. Tanix bez problémů. Když jsem chtěl na "malině" při přehrávání filmu přeskočit např.z času 5min na 15 min, často se kousla, Tanix bez problémů vpodstatě "real-time". Bohužel, Tanix se začíná sekat též. Jen v jiných situacích. Např. manželka si přehrává radio a ono se po cca 30 min přehrávání samo sekne, jen se točí "kolečko". Pomohl pouze restart Kodi. Chci pustit film a on se místo začátku přehrávání také sekne- jen se znovu točí kolečko a pak zásek. /1x z 5 spuštění, ne vždy/ Pomůže opět jen restart Kodi, a následně ten samý film bez problémů spustím... Prohledávám seznam filmů, 5*-6* zmáčknu, ale kurzor prohledávání si stále jede dál celým seznamem..Nejsou to samozřejmě fatální chyby, ale jsou nepříjemné. Chápu, zařízení za cca 600Kč není nějaký superstroj..
Proto mám následující ch pár dotazů na ty znalejší/ochotnější z Vás:
1.Udělal jsem dobře s upgradem předinstalovaného Kodi 17.6 na současnou verzi 18.7?
2. Pomohlo by ke svižnějšímu chodu zde avizovaný přechod z Android na Core Elec?
3. Máte se zařízením stejné drobné problémy jako já?
4.Lze se při případné přeinstalaci z Android na Core Elec vrátit bez problémů v případě potřeby do výchozího systému Android, nebo je to "definitivní"?
5. Čím/jak prostředí Android "čistíte"? Pamět, cache a pod, známe z mobilu..


Předem moc děkuji za Vaše odpovědi a rady, cením si Vašeho času který mi případně věnujete.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Výběr vhodné "krabičky" za dosluhující Raspberry3B - od rohlík39 - 14.8.2020, 14:21

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)