• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Náhodné vypínaní filmu spuštěného přes KODI
#8
(25.3.2024, 14:31)Markiba Napsal(a): Zkusím znovu otevřít téma.. budu doufat, že mi někdo pomůže. Mám stejný problém. Filmy i seriály  fungují avšak náhodně se vypínají. Někdy víc, někdy míň,  vždy se vrátí do základní nabídky tedy na název filmu či seriálu, poté stačí jen tlačítkem OK pokračovat od daného času   a film se rozběhne, někdy zas po pár sekundách spadne, někdy dojede celý. Bohužel se mi to poslední týden stává čím dál častěji. Problém je, že se to stane jak na PC s Windows 11 tak na android boxu Android 9.0.0 API level 28. Snažil jsem se vše aktualizovat na obou zařízeních, SC mám verzi 2.3.09.1+k19, ale problém přetrvává. Nemá někdo stejný problém? Nenapadá někoho prosím kde by mohl být problém a jak ho vyřešit? Díky moc.

Ahoj, zkus se pohrát v nastavení routeru (zadat do vyhledávače http://10.0.0.138/ a uvést přihlašovací jméno a heslo, povětšinou je obojí admin, ale někdy může být heslo odlišné a bude uvedeno na samotném routeru) a pohrát si tam s nastavením sítě, především se jedná o protokoly IPv6 a nebo u starších IPv4. U mně byl problém právě v tomto, něco jsem vypnul, něco jsem zapnul (takový "pokus omyl") a už se mi při přehrávání nic nevypínalo. :-)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Náhodné vypínaní filmu spuštěného přes KODI - od webmaster22 - 09.4.2024, 15:42

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)