• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze
Tak už jsem tu ptákovinu rozchodil jak se zdá. Přidám HD film dám aktualizovat seznam tak mi to čsfd oscrapuje se vším všudy. Teď jsem se drbal se Sosáčem a tomu se moc nechtělo. nasdílel jsem si složku Sosáč na NASu a i když jsem měl udělaný Export tak mi to udělalo jen DB HD filmy. Tak jsem asi 30 filmů překopíroval ručně na NAS. Dal oscrapovat čsfd a jede to. Přidal jsem ze Sosáče film a dal aktualizovat knihovnu a aktualizovalo ten film a po restartu taky. Jen TV seriály mi dělají ještě bordel. Postery se načetly Fanarty nechce zobrazit a info taky nezobrazí i když v dané složce toho seriálu je vše. Je tam banner, poster, fanart, season all poster, tvshow.nfo a taky složka actors.Ale mám takový dojem, že ta složka actors je tam zbytečná a smažu je u všech filmů a seriálů. Teď ještě přijít na to co je blbě s těmi seriály a bude to ok. Zatím všem díky za rady a pomoc.
Jo a ještě se mi v Kodi na liště neobjevila položka TV Seriály.

PS: Tak už jsem přišel na to s těmi seriály. Já blbec jsem seriály oscrapoval Filmy a čsfd místo abych nastavil obsah na TV seriály a TVBD scraperem. Už se mi po oscrapování vytvořila i položka TV seriály se vším všudy 3
X92 - S912 3/32G - CoreELEC 8.95.x - Kodi 18 - Synology DS216j
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze - od optimas - 28.12.2016, 16:09

Přejít na fórum:


Prochází: 9 host(ů)