• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze
#20
A mas i neco na OpenELEC? Samozrejme to doma pak jeste znovu proverim, ale mam dojem, ze hned primo po prihlaseni do Xtreameru jsem videl slozky vsechny vedle sebe vcetne slozky userdata. Taky me to napadlo, jestli jsem to nestrcil nekam blbe, ale na 95% si myslim ze nebylo kam jinam.
Jelikoz jsem se tam pripojoval pres pruzkumnika windows (pres Total commander se mi nejak nedarilo - nejsem v nem kovanej), mam pocit, ze v adrenim radku SNAD bylo .kodi
Samozrejme jsem to tam pres pruzkumnika i nakopiroval, ale to by snad vadit nemelo???

EDIT: jeste me tak napada - primo do databaze jsem zadaval spravne prihlasovaci udaje (vytvarel jsem je dle navodu). Pak jsem stejne udaje dal do advancedsettings.xml. Ale primo v samotnem Kodi v nastaveni jsem ted nedelal nic a tudiz by tam mohlo byt neco jineho (jak byva prednastaveno) --- nemuze treba tohle nejak kolidovat? Napadlo me to, kdyz ted koukam na to video v jednom z prvnich prispevku o zprovozneni na Synology NAS. Tam totiz zrovna zadava jako uzivatele XBMC12 nebo tak nejak.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze - od ClonyXXL - 11.3.2016, 18:45

Přejít na fórum:


Prochází: 15 host(ů)