• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze
#58
No, tak to jsem dělal, ale toto se přece strkalo přímo do phpMyAdmin. Zřejmě to nějak nezafungovalo.
Teď jsem vytvořil nového uživatele podle toho videa - se všemi právy.
Pokusím se to vyzkoušet (mám obsazenou televizi u Xtreameru)

Tak super! KONEČNĚ! Díky S474N!!!
Tak se mi zdá, že už to "nějak" funguje - ani log jsem nenašel nový.
Předtím jsem exportoval složky Seriály a Filmy1 - ani jednu položku ale nevidím přímo v základní obrazovce Kodi. Vidím to až přes Soubory. Dřív jsem viděl přes menu Filmy přímo jednotlivé složky s filmy a u nich zrovna Obrázky metadat. Teď vidím jenom složky a teprve až vlezu dovnitř k samotnému souboru - vidím obal filmu.
LZE nějak docílit "původního" vzhledu? Restartoval jsem celý Xtreamer, ale je to pořád stejné.

JAK se tedy mám teď chovat, když do složky Filmy1 přidám nový film a scraper je momentálně nastavený na Local info only???
Přes ten tvůj program jsem se připojil - přes uživatele, vidím všechno co bylo exportované. Nevidím nic, co jsem přidal nově.
JAK mám přidat další složku s Filmy2? Ty už můžu nastavit scraper na tmdb?

EDIT: Tak sorry, ale asi to nefunguje. :-(
Přidal jsem Filmy2 a nic. Vlezu zase upravit zdroj a zase prý složka obsahuje "žádné" - i když jsem nastavoval filmy z tmdb.

Přes ten tvůj program jsem se připojil - přes uživatele. Vidím všechno, co bylo exportováno. Nevidím nic, co jsem právě nově přidal přes TMDB
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze - od ClonyXXL - 13.3.2016, 19:33

Přejít na fórum:


Prochází: 10 host(ů)