• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze
#59
Tak NE NE NE, PROSTĚ NE. Ani za p....ču.
Nastavil jsem do MySQL několik uživatelů s různými přihlašovacími údaji, Xtreamer jsem vzal od piky a totálně o nuly jsem dal OpenELEC 6.0.3 nebo kolik že to je vlastně ta poslední verze. Dokonce jsem tam v úvodním nastavení objevil default username root a heslo openelec. I toto jsem nastavil v MySQL (pro jedinou IP).
Prostě NE. 30 
Ani se připojit k databázi, ani vytvořit novou databázi.

Zapnul jsem tedy Kodi na TV - šup - databáze vytvořená.
Dal jsem upravit obsah - šup - stáhlo se to z Localu.

Zapnul jsem ATV4 - šup - všechno šlape.
Na telce dole s tím androidem jsem nastavil jednu sérii seriálu jako shlédnutou - šup - ukazuje se shlédnutá i na ATV4.

Samozřejmě jsem se znovu zkusil připojit k už hotové a funkční databázi z Xtreameru - prostě NE.
Prostě všechno šlape jak má, jen ten zk....ý Xtreamer ani bohovi.
Kdyby náhodou mi chtěl nějaký místní odborník jakkoli ještě pomoci - každá rada bude vítána.


Měl bych ještě prosbičku - kdyby mi někdo poradil tak nějak zhruba a ve stručnosti, jak co nejjednoduššeji vytvořit sólo databázi pro malého a jeho pohádky - pokud možno aby fungovala i do budoucna, až se bude sama tvořit novější typ databáze (s vyšším číslem). Ale kam třeba strčit malého advancedsettings.xml, aby se nehádal s mojím, to netuším. Snad do jeho samostatneho profilu. Ale co ta databaze? Vytvorit novou, nebo se to cpe do jedne? To zrejme ne.
Svůj profil malý už má  1

Předem díky za snahu!

EDIT: Ptal jsem se už včera, ale nebylo mi odpovězeno. Když podhodím NOVÝ film do složky Filmy1, která byla napřed exportována, a po rozchození databáze vlastně importována JEN z Local, tato složka je stále nastavena na hledání pouze lokálních informací. Takže ani pomocí Aktualizovat knihovnu se nedostanu k možnosti stáhnout metadata z netu ..... jak to teda vlastně řešíte?
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze - od ClonyXXL - 14.3.2016, 17:16

Přejít na fórum:


Prochází: 7 host(ů)