• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze
Standardně kodi ukládá videodatabázi na lokále ve formátu SQLite, konkrétně soubor: .../Kodi/userdata/Database/MyVideosXXX.db (XXX se mění podle verze kodi), čili pro převod z MySQL do tohoto souboru se data musí nejprve konvertovat do formátu SQLite (nějaké nástroje jsou zde). A pro samotný import stačí použít nějaký SQLite manager, např. DB browser.

Nebo se na konverzi vykašli a oscrapuj vše znovu v lokálním souboru, pokud toho teda nemáš hodně. Ušetříš si práci.

Co se týká náhledů... pokud je chceš taky přesunout zpět na lokál, pak se zbav zápisu v souboru advancedsettings.xml. Odstraň při vypnutém kodi tuto sekci sekci:

Kód:
<substitute>
  <from>special://masterprofile/Thumbnails/</from>
  <to>...tvuj cil ...</to>
</substitute>

Nezapomeň si pak vzdálenou složku Thumbnails přesunout na lokál do složky .../Kodi/userdata/Thumbnails. Jinak budeš bez náhledů.

Stejně mi vrtá hlavou, proč přesouváš vzdálenou databázi zpět na kartu RPI3. Když jsem v minulosti testoval RPI3 měl jsem na NASu jak file systém maliny, tak videodatabázi včetně náhledů a frčelo to mnohem rychleji než z SD karty, přestože byla malina mnohem výkonejší než postarší model Synology. Určitě k tomu máš své důvody, které nejsou předmětem dotazu, jen mi přesun systému na pomalou SD kartu přijde jako překvapivý krok.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze - od avoova - 14.10.2017, 1:32

Přejít na fórum:


Prochází: 13 host(ů)