• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi TV Stick, po naisnštalovaní pluginov do Kodi mi prestali ísť filmy na SCC
#13
@Petersom123: Mi Stick odpovídá upravenému pořekadlu Za málo peněz, málo muziky. Může za to nešťastná kombinace pamětí 8/1GB. Přestože by se to dít ve velkém nemělo, zaplnění paměti kvůli Thumbnails je možné.
Jak píše @meda: , pokud dáš stick do továrního nastavení, vše vymažeš a nezjistíš příčinu zakousnutí Kodi. Budu-li předpokládat, že za to může bobtnající adresář Thumbnails, asi by bylo dobré napřed nějakou dobu v Nastavení Kodi sledovat Systémové informace a hodnotu Volná paměť a zaplněnost Úožiště. Pokud se bude po každém startu volný prostor změnšovat, zřejmě se časem dostane do bodu, kdy nebude pro Kodi místo. Také můžeš pro sledování přímo stavu adresáže Thumbnails nainstalovat výše zmiňovanou appku Kodi Tools Box. Pokud v appce zvolíš Čistící nástroje, appka ti napřed ukáže zaplnění adresáře. Nutně nemusíš následně zvolit Smazat, pokud dramaticky neporoste. Appku nalezneš v repu https://repo.richardpodzemsky.cz/
Toto nemusí být jediná příčina pádu. Proto nedávej tovární nastavení, ale zkus Androidem stáhnout log (logy). Log file - Official Kodi Wiki Ty vyvěs na netu a sem dej na ně link. Možná, že v něm Kodi na sebe řekne příčiny.
Další příčinou může být nekorektní zavření Kodi. Např. vypnutím TV během přehrávání z Kodi, pokud je stick napájen tak, že se nestihne zaparkovat a spadne. Obdobně jako po výpadku napájení. Tady je nejlepší způsob zastavit stream, zavřít Kodi a vypnout TV a nebo spustit ze sticku jinou appku.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Mi TV Stick, po naisnštalovaní pluginov do Kodi mi prestali ísť filmy na SCC - od jkmh - 28.10.2023, 8:59

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)