• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi TV Stick, po naisnštalovaní pluginov do Kodi mi prestali ísť filmy na SCC
#7
Ahoj veľmi pekne ďakujem za výbornú radu a vysvetlenie.
Žiaľ neviem čo sa deje ,ale som z toho úplne na nervy. Včera večer som všetko nainštaloval všetko bežalo perfektne filmy sa krásne načítali. keďže mi ale manželka pindala, že chce v obývačke pozerať televízor nastavoval som to v druhej izbe.Dnes ráno ako som to zapol v televízore v obývačke,neviem absolútne spustiť jeden film, stále sa na KODI točí dookola kolečko a potom mi napíše že sa chyba stream-cinema, a je, zaznamenaná do denníku, keď pozriem dennik, nič tam nie je. Pritom internet ide úplne v poriadku. Toto sa mi stalo úplne to isté predvčerom kde večer všetko šlapalo v jednej izbe kde som to nastavoval ako hodinky a ráno keď som to strčil do druhého televízora, nie. Neporadí prosím niekto kde sa pozriem na rýchlosť sťahovania aby som vedel aká je rýchlosť pripojenia a vlastne zistil kde je problém v? Včera večer sa mi rýchlosť sťahovania nejako podarila nájsť a dnes absolútne neviem, kde to nájsť a pritom som prešiel úplne všetko, ale samozrejme asi nie.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Mi TV Stick, po naisnštalovaní pluginov do Kodi mi prestali ísť filmy na SCC - od solide - 04.12.2020, 12:36

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)