• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI na LG CX (webOS) - nejlepší řešení
#12
Tiež mám zlé skúsenosti so xiaomi, ktoré malo náhodne problémy so zamŕzaním, nechcel sa vypnúť, nechcel sa zapnúť (trebalo vytiahnuť z elektriny), polka funkcií nefungovala a ktovie čo ešte, lebo som naň nemal už nervy.. + ak ho nemáš v blízkosti routeru, ako spomínal saros, treba adaptér lan2usb a keď k nemu chceš pripojiť aj externý disk a prípadne myš/klávesnicu, máš málo usb otvorov, čiže treba aj usb hub..

Prešlo mi rukami viacero boxov aj android stickov, ale ten xiaomi bol zo všetkých najhorší, takže za mňa určite neodporúčam! Nehovoriac o tom, že bol aj drahší a vedel toho oveľa menej, než napr X92, ktorý mám už roky a používam ho denne bez nejakého problému.. a to som fanúšik xiaomi produktov, ale SW majú katastrofálny. Našťastie som ho nekúpil ja, ale kamoš, ten naň nemal nervy, skončil u mňa, ja som naň tiež nemal nervy a nakoniec sa predal pod cenu, ale ani nový majiteľ s ním nie je moc spokojný.

Treba vedieť, že každá android krabička dostane pár aktualizácií a koniec.. Kým sa ku tebe dostane, je veľmi pravdepodobné, že už nebude mať dávno oficiálnu podporu, ale to nevadí, keďže (v prípade problémov) sú rôzne custom rom a keď to nebudeš fakt používať na iné ako Kodi (čiže android nepotrebuješ), S905x3 budú mať ešte pár rokov podporu zo strany Coreelec..
Na tom X92 boxe mám napríklad ešte android 6, aj keď je naň aj 7, ale keďže všetko funguje, nerýpem sa v ňom. Keď na ňom akurát nehrám hry alebo nemám hostí (hudba cez youtube) a nepoužívam prehliadač, nabootujem do Coreelec, ktorý je na karte

Priznám sa, že ja kupujem to, čo kupuje väčšina, lebo to má lepšiu užívateľskú podporu a keby bol nejaký problém, je veľká šanca, že sa to niekomu už podarilo vyriešiť

Ale je na každom kupujúcom aké má požiadavky a či ich ten alebo ten box spĺňa..

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: KODI na LG CX (webOS) - nejlepší řešení - od playman22 - 04.1.2021, 13:13

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)