• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI na LG CX (webOS) - nejlepší řešení
#14
Hmm takže xiaomi asi raději vynechat dle zmiňovaných problému, děkuji moc za info.

Známý pracuje v Alze, tak jsem mu ještě poslal na nacenění ten Shield (4200Kč se mi za něj asi dávat nechce, ale pokud by to nějak zajimavě kleslo, tak bych do něj šel)

Jinak si musím si dát asi pro a proti u X96/Odroid a Vero - jestli se mi vyplatí dát za Vero 4x tolik, co za X96.

Jinak včera jsem zkoušel KODI na MacOS a nevím, zda je to Macem, ale když jsem zkoušel pustit nějaký obsah, který měl třeba velikost 450Mb (1 díl seriálu Dva a půl chlapa) kde byla doporučená rychlost tuším 4mbit, tak se mi po pár minutách zastavil a buď se nezačal dočítat, nebo začal, ale až po delší chvíli.

Bylo to teda v ložnici a wifi tam není na maximálním signálu, jelikož router mám hned vedle tv v obyváku, ale i tak se chci zeptat, zda by to mohlo být něčím jiným, než tím signálem/appkou na mac?

Můj internet je netbox 2OOMbit (dle speedtestu je v obyváku download na 85Mbit a Upload na 70Mbit, v ložnici jsem to měřil včera. ukazovalo to 55Mbit/33Mbit) mohl by to být problém, nebo to bude spíš tím signálem?

Případně jsou nějaká nastavení či vychytávky, které zlepšují chod aplikace a přenos?
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: KODI na LG CX (webOS) - nejlepší řešení - od Ivin - 05.1.2021, 11:23

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)