• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI na LG CX (webOS) - nejlepší řešení
#29
(14.2.2021, 14:36)matchboxx Napsal(a): Proc vsichni chcete mermomoci do TV Kodi? A resite to pak nejakyma cinskyma zmetkama, a protoze se nedaji ovladat dalkou maji totiz Android AOSP - dotyk pro tablet nebo mobil musite do boxu flashovat ruzne berlicky - Coreelec, Libreelec. Muj nazor je, muzete prece pouzivat https://ymovie.streamcinema.cz/
Akože sa nedajú ovládať diaľkovým? 3 Láskavo nedezinformuj.. Klasický android ide samozrejme ovládať diaľkovým bez problému.. Mám to overené na niekoľkých boxoch s rôznymi android verziami, preto nechápem ako si mohol takúto blbosť vypustiť do sveta.
Jediný rozdiel je ten, že klasický android obsahuje a aj dovolí nainštalovať aj také aplikácie, ktoré na diaľkové nie sú prispôsobené a k tým treba už myš.. Kým budeš ale používať len tie s podporou diaľkového, je úplne jedno, či tam máš android alebo androidTV. Keď zvládneš prvotnú inštaláciu appiek cez klasický google play, nebudeš viac potrebovať myš alebo funkciu myši (ktorú má originálne diaľkové)
Za druhé, *elec systém sa do nich nedáva kvôli diaľkovému, nakoľko ovládanie kodi je diaľkovým úplne to isté na androide, androidTV ako aj *elec systémoch, ale dáva sa kvôli odľahčeniu boxu (keď niekto nepotrebuje android) a kvôli lepšej podpore rôznych formátov (hlavne zvukových) + ďalším veciam.. s diaľkovým to ale nič nemá

+ Informácia: android na tom "zmätku" ide ovládať vlastným diaľkovým, hocijaký iným univerzálnym diaľkovým, diaľkovým od TV (ktoré majú podporu cec), myšou, magicmouse, touchpadom, gamepadom, klávesnicou a aj cez appky z telefónu alebo tabletu.. toľko k tvojmu ,,dotyk"

Akurát pred dvoma týždňami som inštaloval a nastavoval veci na jednom boxe (x96max+) len s pôvodným diaľkovým a s tým diaľkovým (to mu sadne do ruky viac, než to od TV) sa už 2 týždne používa denne (kodi a smartyoutube).. mám jeho používateľovi zavolať, nech si okamžite nainštaluje coreelec alebo zahodí diaľkové, lebo to nie je možné, čo robí?

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: KODI na LG CX (webOS) - nejlepší řešení - od playman22 - 14.2.2021, 19:03

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)