• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LibreELEC 10 Matrix - progress platforem
#12
@meda Jen k tomu nedoporučovanému upgrade. Není to zas tak fatální a LE většinou upgrade přežije.

To doporučení čisté instalace má souvislost hlavně s tím, že si při upgrade zneplatníte většinu doplňků napsaných pro Python 2 only, což samozřejmě uživatele vyděsí a vzbudí to u nich dojem, že nová verze LE 10 (s Kodi Matrix) je "paskvil" (sic!). To není můj výmysl, to tu na fóru už někdo, a celkem nesmyslně a bez znalosti porblematiky, napsal.

Druhým důvodem, je snad to, že v případech RPi je v jádru těch změn plno a není 100% jistota, že se upgrade podaří, čemuž ale já moc nevěřím, ale protože to nemám ověřené, tak to raději nebudu propagovat. Co ale ověřené mám, je několik případů generické instalace (vesměs na Intel-u), kde jsme upgradoval bez jakýchkoliv problémů. Samozřejmě jsem pak musel upgradeovat některé addons ručně, ale celkový objem práce s nastavením, databázemi a knihovnou byl nesrovnatelně nižší.

Nicméně nikomu nebudu na sílu radit a pokud chcete na LE 10 přejít bez problémů, tak se držte doporučení a použijte čistou instalaci.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: LibreELEC 10 Matrix - progress platforem - od JiRo - 13.7.2021, 14:20

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)