• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Starý tablet (a jiná podobná zařízení) - co s ním - využití - nápady sem !
#18
@Rossi D - Tak jsem si ten DAKboard vyzkoušel a jak vidím, nemá (pokud mi to neuniklo?) apku v Androidu, zobrazení je přes přihlášený web. Free verze jediné zobrazení**, placené 2 atd.
DAKboard OS pro Raspberry Pi 2/3/4 - Zero možná s úpravou ...pravděpodobně připojený dotykový panel ...nebo HDMI LCD plus myš nebo trackball, tohle nevím.

Nepřenáší se mi do DAK položky z kalendáře Googlu, přestože (podle pojmenování účtu a se souhlasem aplikaci LLC pro čtení) by měly. Kalendář Google se synchronizuje z telefonu Android dobře. Divný ale nehodlám se s tím moc zdržovat.
Je to jen zajímavost.

**/ Edit: Ještě jinak. Znamená to jeden uložený vzhled. Pokud vezmeme jeho uloženou URL adresu, můžeme zobrazit na vice zařízeních. Editovat vzhled lze jen z přihlášeného rozhraní.




Ještě k tomu, na co dalšího použít nalezené tablety. Baby monitor - chůvička nebo Interkom pro dospělé. K aplikacím je spousta výhrad, takže orientace je zdlouhavá.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Starý tablet (a jiná podobná zařízení) - co s ním - využití - nápady sem ! - od meda - 05.5.2021, 15:50

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)