• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upgrade PC - pomoc s výběrem HW
#8
Upgrade téměř dokonán (tedy zatím konečně nakoupeno) a stavba se chystá (pokud zdraví dovolí). Vzal jsem to od podlahy, mou "obří" skříň Fractal Define R4  jsem zaměnil za menší a modelově aktuálnější Fractal Design Define 7 Compact. Spousta komponentů (FD,DVD,BD,HDD) odpadla a tak velký case není již nutný a spíše zavazí.
Měl jsem již skoro dva měsíce připraveny komponenty (v košíku), ale DDR5 nebylo možné nikde dohnat ani za "zlaté tele", včera večer se konečně zadařilo a košík se mohl proměnit v objednávku.

Finále pokud by to někoho zajímalo a vlastně i důvod založení tohoto vlákna (prosba o radu) vypadá takto:

CPU - Intel Core i5-12600K
Chladič - Fractal Design Celsius+ S28 Dynamic - poprvé za svou mnohaletou IT hobby činnost dávám vodu, tak uvidím ... 
MB - ASUS PRIME Z690-A - Intel Z690
RAM - Kingston Fury Beast Black 32GB (2x16GB) DDR5 5200 CL40 (tohle sehnat byl opravdu neskutečný problém)
GK - MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6G OCV1 - dal jsem lehce silnější než předchozí, 30K za GK dávat nebudu
Zdroj - EVGA Super NOVA 750 G2 750W (zůstal)
Case - Fractal Design Define 7 Compact Black
Monitor - Samsung Odyssey G9 (zůstane)
OS - Win 11

Již na tom nic nezměním, je vybráno/objednáno .... uvidíme zda volba byla dobrá či špatná ... to ukáže čas  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Upgrade PC - pomoc s výběrem HW - od Rossi D - 13.1.2022, 18:26

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)