• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upgrade PC - pomoc s výběrem HW
#25
Dnes nainstalované repro Edifier R1700BT .... maximální spokojenost a to ještě nejsou rozehrané, mohu jen doporučit. Stejně tak držáky AQ VISION BR03AS, vypadají s reproduktory na zdi velice pěkně a moderně, také mají mé doporučení ! A mohl jsem při instalaci alespoň otestovat ten vytisknutý adaptér na vysavač  1

Švédové skutečně splnili slovo a redukce k chladiči na LGA 1700 tento týden přišla, nic tedy nebrání stavbě PC. Když už jsem ten upgrade počítače prakticky vzal komplet a bedna bude od základů nová, koupil jsem ještě jeden Samsung SSD 980, M.2 a nový zdroj ať se těm komponentům dostane dost čerstvé šťávy. Zvolil jsem tentokrát v rámci převažujících věcí od Fractalu i jejich zdroj, také modulární a má dokonce 10 let záruky stejně jako stará EVGA Super NOVA 750 G2.
Vsadil jsem na Fractal Design Ion+ 760W Platinum  , uvidím zda jsem nesáhl vedle ... Jakmile to dám dohromady, hodím sem info ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Upgrade PC - pomoc s výběrem HW - od Rossi D - 31.1.2022, 0:55

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)