• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upgrade PC - pomoc s výběrem HW
#31
Když jsem si prohlížel doporučený Torrent poprvé, tak jediný kdo byl z jeho designu nadšený byl můj nejmladší syn (a ano má ve svých třiceti již svůj ne-zdravý úsudek). Já na vzhledu bedny tenkrát nenechal nitku suchou, tohle bych si přeci do svého kanclu nikdy nedal - přerostlou obludu s vězeňským oknem, notabene když jsem se nedávno takto velké potvory zbavil! Červíček však hlodal, otevřel jsem si pár našich i zahraničních recenzí, přečetl si i fiasko s fan-hubem a to mne po pravdě tak zaujalo, že jsem se skrze tento Fractal "průšvih" dostal v mém zkoumání Torrentu hlouběji než jsem vůbec zamýšlel. Větrné parametry case mě posléze docela zaujaly včetně té prázdné obří "garáže" uvnitř, bez přepážek plus zdroj s archaickou pozicí "nahoře", vejde se sem dokonce eATX deska i 460mm GK a o dostatku prostoru k vytvoření pořádného airflow ani nemluvě. Ve finále se mi skříň prostě i přes počáteční nelibost zalíbila a to dost, od objednávky mě následně již nic neodradilo, nelituji jediného haléře do ní investovaného. Mám ji na podstavci na zemi pod stolem, je to dle mě designově a hlavně funkčně skutečně pěkný kousek za který se rozhodně nemusí nikdo stydět. Je však pravdou, že nebýt upgrade grafické karty nad větší skříní bych pravděpodobně vůbec nepřemýšlel, nebyl by důvod. Každopádně je to "paní" skříň a mohu ji jen doporučit.

[Obrázek: CjwjpAUWfRQNS6NUTb9CYH.jpg]
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Upgrade PC - pomoc s výběrem HW - od Rossi D - 13.5.2022, 19:50

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)