• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi EPG Žánre / kategórie / Farba
#16
Na niektorých kanáloch, hlavne nemeckých som si všimol niekedy až 3 kategórie pri jednej položke. Potom to vyzerá asi tak že detské kanály majú žáner horor, akčný, dráma a podobne. Momentálne robím EPG na týždeň vo win a cez sambu ho priamo uloží wg++ do priečinka v libre. Ja používam ako zdroje Telekom sk/cz a magenta de. Sú šifrovane a neuveriteľne rýchle pri gradovaní. Skúšal som rpi3b používať len ako server a kodi bol na Android boxe. No nič moc. Obraz nešiel plynule a pri náhlom zakolísaní sat signálu zmrzol obraz a zvuk šiel ďalej. Tie lacné čínske boxy sú na dve veci. Ešte že som ho mam zadarmo. Ku všetkému mam cpu H616 a to ešte nemá podporu pre libre alebo nejaký iný Linux. Budem ďalej hľadať riešenie na ten TBS ovládač. Nevieš ci mal libre 10 na rpi4 TBS ovládače? Raz som libre 10 natiahol do rpi3 aby som to zistil, no nič také som tam nevidel.

Možno sú už priamo v systéme ale to som už zistiť nemohol. Pre to že to bolo na nepodporovanej doske. Mohol som bit rad že sa to vôbec naštartovalo. 3
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kodi EPG Žánre / kategórie / Farba - od jojox - 08.10.2021, 19:12

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)