• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dva TVH servry pro jedno Kodi
#6
dekuji vsem, doufam ze byly hezke Vanoce.

@JiRo: Aha, nevedel jsem ze de chainovat TVH, to je urcite rozumnejsi pokud to jde. Podivam se a uvidime. Re CE a Hauppauge - N2 si s HP nerozumi (viz napr. Hauppauge WinTV-dualHD - ODROID). Teda, pokud je na zadnim portu, ktery je USB3. Problem je tam v N2, ne CE (CE ma na to dlouhou diskuzi z ).

S USB2 prednim portem to jde, ale je to relativne (dle mych zkusenosti) nestabilni.

Ono N2 ma 4 zadni USB porty, a ja mam jeste dva XBox tunery. U tech ale byl problem, ze kdyz tusim Nova nebo kdo prechazel na DVB-T2 nove muxy, tak se tam neco zmenilo a ty Xbox tunery prestali fungovat (byla o tom diskuze i tady). Nemam sajn, zdali to Xbox tunery na CE ted davaj nemo ne, pokud jo, tak by to bylo nejjednodussi.

@waladir: jo, to by slo, napadlo me to take, ma to jen jeden problem - u N2 boxu mam coax anteny, u nasu nemam. Muzu to soupnout na nejakou mini-antenku, coz by mozna ten HP vzal, ale rozhodne by to nebylo idealni. A tahat tam novej coax se mi roznodne nechce (pokud by to byl jen sekundarni TVH, tak mi tam mini antenka nevadi, pro primarni to ale rozhodne nechci).
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Dva TVH servry pro jedno Kodi - od v.e - 23.12.2021, 14:18
RE: Dva TVH servry pro jedno Kodi - od JiRo - 23.12.2021, 15:09
RE: Dva TVH servry pro jedno Kodi - od vlna - 23.12.2021, 16:38
RE: Dva TVH servry pro jedno Kodi - od JiRo - 23.12.2021, 16:47
RE: Dva TVH servry pro jedno Kodi - od v.e - 28.12.2021, 21:33

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)