• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonoff NSPanel
#5
Panel je zprovozněn a plně funkční. Instalace byla jednoduchá, defacto to samé zapojení jako u původního vypínače Sonoff TX1 - 2CH kterého nahradil. Jen připomenu fakt, že "nulák" (modrý vodič) je nutný. Rozměry jsou také stejné 86x86, jen hloubka je o cca 7,5mm větší (41,7mm). Vše se rozjelo po zapojení na první dobrou, párování proběhlo přes bluetooth (4.2) a následně se zřízení přiřadí do domácí sítě. BT nastavení u NSPanelu lze vyvolat oproti instruktážním videím kde "shazují/nahazují" pojistky, prostým stlačením a podržením obou spodních spínačů. Rozdíl v teplotě opravdu existuje, bohužel zatím mám verzi 1.1.1 a náprava má být přístupná až ve verzi následující s označením 1.2. K mému překvapení jakési kalibrační nastavení v aplikaci existuje, nemohu však přijít na to co tam vlastně zadat a zda se to týká daného rozdílu teploty či něčeho jiného, jediné co jsem z toho dostal je informace o rozsahu kalibrace -100-100. Jakékoliv zadané číslo (+-) je však označeno za chybné.
Panel je dotykový a po "odsunutí" "domácí" obrazovky doprava lze na plochu umístit různé widgety (cca 8) v podobě vypínačů, přepínačů či zásuvek. Po odsunutí obrazovky doleva lze nakonfigurovat termostat. Dále je možné nastavit konkrétní místo pro počasí. Uvidíme kam se využití posune, zatím panel dělá to co jsem očekával a co jsem si kde přečetl. Jsem zvědav na novinky a ještě širší využití a začlenění do domácnosti. Budu samozřejmě testovat dále, toto je pouze rychlý náhled, pokud přijdu na nějakou zajímavost, dám vědět.

                     
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Sonoff NSPanel - od Rossi D - 28.3.2022, 14:25
RE: Sonoff NSPanel - od meda - 28.3.2022, 15:29
RE: Sonoff NSPanel - od Rossi D - 28.3.2022, 15:47
RE: Sonoff NSPanel - od Rossi D - 12.4.2022, 12:52
RE: Sonoff NSPanel - od Rossi D - 12.4.2022, 19:19
RE: Sonoff NSPanel - od Rossi D - 12.4.2022, 21:03

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)