• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lacny box na ucel IPTV pre seniora?
#18
Řešení asi bude tolik, kolik je uživatelů schopných nějaké vymyslet. Primárně bych se sice přimlouval za nějaký proprietální HW providera OTT služby, ale v okamžiku, když je zájem sledovat více služeb, je tohle nejjednodušší řešení passé. Takže jsem nakonec něco podobného musel řešil i já a po mnoha diskusích a měněných požadavcích potenciálních uživatelů jsem skončil na tom, co je mi nejbližší. Levný Android box + CoreELEC + upravený skin + addons pro přehrávání obsahu OTT služeb - zásadně se snažím používat a doporučuji sledovanitv a o2tv.

Primárně na uživatele vyskočí funkce IPTV boxu - Live TV a Radio využívající IPTV Simple Client v přepracovaném Home Menu s upravenými widgety. Podle požadavků občas přidávám Youtube Channel a vybrané Internet TV (Aktuálně, Seznam, Mall a pár dalších). U všeho vycházím, pokud to jde, z vlastních a už existujících úprav Estuary skinu. Ostatní funkce Kodi nejsou žádným jednoduchým způsobem dostupné (pro jejich uvolnění je třeba přístup přes ssh), a tak jsem vytvořil novou stránku System, kde jsem ponechal pár vybraných nastavení s pořádným helpem, aby uživatel věděl, co ta která funkce dělá.

Nově se teď mezi uživateli tohoto řešení objevil i zájemce o funkci RSS čtečky, a když dotyčný viděl addon Online Letáky, bylo jasné, že to musím rozšířit i o něj. Zřejmě to povede k jakémusi "Kodi Senior Build-u" 1

Kromě toho bojuji s požadavky, zařadit mezi Internet TV i server Xtv. Dal jsem všem uživatelům, kteří mě o to požádali, jasně najevo, že toho se v mém řešení nikdy nedočkají. Brblají, melou cosi nesmyslného o cenzuře, ale mé přesvědčení, že se na šíření lží neprofesionálně a neeticky pracujícím "novinářem," s pochybnou morálkou a ještě pochybnějšími vazbami, o pověsti ani nemluvě, podílet nehodlám.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Lacny box na ucel IPTV pre seniora? - od JiRo - 17.4.2022, 13:44

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)