• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lacny box na ucel IPTV pre seniora?
#28
Takže u rodičů jsou 2x boxy x96 max 4GB/64GB.
Oba jsem přeflešoval Slimboxtv ROM jenom abych tam dostal Android TV OS a aby podporoval nativní aplikaci IPTV.
Nainstaloval jsem z Google Play aplikaci Launch On Boot a v ní nastavil aplikaci IPTV poskytovatele jako “po spuštění”.
Elec rodina OS a KODI je pro starouše mor.
Přijde rozdílový upgrade a budou ti volat že jim to nejde, nestartuje, že je to v angličtině atp. Tvůrce doplňku zareaguje pozdě na problémy doplňku a taky ti budou volat.
Jinak dávat staroušům do startu po spuštění Kodi je voser. To nemá tvůj poskytovatel aplikaci pro Android TV OS ?
Pokud je to O2 TV Czech tak i to jde vojebat stažením aplikace pro O2 TV Slovak a pak nastavit pro CZ O2 TV.
Jinak jak moje TM TV tak i SledovaniTV mají apky pro Android TV OS a moji staroušové je mají vytažené obě na úvodní domácí Android obrazovce. Pokud má výpadek jedna jako záložní si spustí druhou IPTV.
Kodi jsem jim pro SledovaniTV dal na začátku a nebyl týden aby nevolali že mají nějaký problém. Tak jsem jim Kodi smazal a naistaloval apku a nemají problém. Vědí že když zmáčknou “domeček” tak si mohou spustit druhou “záložní” telku.
Nic víc nic míň. Jednoduchost sama. Nastavení včetně LaunchOnBoot na dvě kliknutí.

Ugoos X3 Pro + Synology DS218, D216play +Synology RT2600ac
SZ nečtu!!! Ptejte se ve fóru, pomůžete ostatním.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Lacny box na ucel IPTV pre seniora? - od beitlj - 18.4.2022, 18:00

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)