• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lacny box na ucel IPTV pre seniora?
#51
(18.4.2022, 18:31)Saros Napsal(a): Přesně jak říká kokega. Kodi spíš pro hračičky, nebo pokročilé. Ten kdo chce jen koukat na TV to neocení, no a nainstalovat ho můžeš vždycky. Podle mě je OS AndroidTV ideální. Jak jsem psal, mě se osvědčila apka Smart IPTV. Přehraje všechno, jednoduché ovládání. Jde nastavit spuštění po probuzení boxu, kdy se ti spustí poslední kanál. Jen potřebuješ svůj playlist, což třeba u sledovanitv není problém. Jde to jednoduše vyřešit pomocí PHP skriptu. Stačí nějaký webhosting a 2 skripty. EPG a loga neřešíš, Smart IPTV má na většinu kanálů vlastní. Playlist nahráváš přes web rozhraní a můžeš ho kdykoliv upravit. Apka jde nainstalivat i třeba na Samsung Tizen, nebo LG Web OS, ale tam už je problém třeba u mpeg-dash streamu. Apka je placená, ale je to jen 5.49€ doživotně vázané na mac adresu boxu (je tam 7 dní trial)
Tady malá ukázka:
https://youtu.be/CyivNWmmLfU
Web:
https://siptv.app/about/

Edit:
Rebit nemá apku pro Android TV

Tak po par hodinach testovania na androidTV musim ocenit radu ohladom appky Smart IPTV, zatial sa zda, ze vyriesila aj problemy, ktore som uz zacal pripisovat na konto slabemu HW v androidTV alebo IPTV providerovi (Rebit):

- Reakcie, vratane prepinania kanalov su velmi rychle. Takmer nevidim rozdiel v porovnani s kablovkou
- Zda sa, ze sa vyriesili aj problemy s lagovanim (mozno je appka viac optimalizovana na lowend HW)
- Velmi jednoduche ovladanie vhodne pre seniora
- Vstavana funkcia autostartu po zapnuti TV (este som netestoval)
- Jedine minus v ramci senior friendly je ze tam nie je (alebo som ju nenasiel) moznost zoradenia kanalov podla seba. Je tam len moznost vytvorit zoznam oblubenych, ale treba sa do neho prepnut, neda sa nastavit ako default

Keby ta appka mala este PVR a trochu jednoduchsie nastavenie pre archiv tak by urcite oslovila aj velku cast neseniorskych pouzivatelov pretoze by plne pokryla ich potreby
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Lacny box na ucel IPTV pre seniora? - od streamex - 22.4.2022, 8:16

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)