• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lacny box na ucel IPTV pre seniora?
#57
Zopar z Vas pisalo, aby som sem dal finalne rozhodnutie: Este to testujem, ale vzhladom k tomu, ze na ATV mi aplikacia Smart IPTV funguje uplne v pohode a plynule bez sekania, bol som rozhodnuty, ze svokre kupim len Xiaomi TV Stick. Myslel som si, ze v ATV mam RAM 1GB (ako Xiaomi Stick), ale zistil som, ze v ATV mam 2GB RAM, takze nechcem riskovat, ze jej to na Xiaomi nepojde. Preto aj svokre kupim X96 (+ 1ks pre seba) lebo na SK trhu som v podstate nenasiel lacnejsi box s 2GB RAM. Aj ked si myslim, ze pre svokru je skoda kupovat X96 lebo je to plytvanie vykonom / moznostami.

Co sa mna tyka, precital som si zatial 3 strany topicu, ktory je tu o X96 a recenzie su prevazne pozitivne a kedze ma uz prestava bavit sekanie obrazu na Kodi v ATV (mam tu o tom topic), plus som sa v tom topicu o X96 docital, ze nema problem s nativnymi appkami Netflix, HBO (po flashnuti slimbox), tak pojdem do toho asi aj ja, aby som sa mal s cim "hrat" a testovat moznosti Big Grin Vyzera to proste ako dobra alternativa voci Shieldu (nad nim som uvazoval tiez), ale pred kupou X96 musim mat overene, ze slimbox vyriesi refresh rate a tym padom sekanie obrazu prestane
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Lacny box na ucel IPTV pre seniora? - od streamex - 23.4.2022, 9:05

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)