• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
addon WebGrab+Plus(LinuxServer.io)
#5
@jojox Mám pár zkušeností, i když jsou už letité, snad si z nich něco odneseš. Provozuji wg++ přímo na NAS (tedy ne v docker nebo na virtuálce), kam jsem ho před více než rokem překopíroval z "addon" LibreELEC (LE) a zpočátku jsem se s řadou problémů, i týkající se licencí, potýkal:
  1. Spuštění na dalším (3. stroji) - tady stačí ono "f" v řádku licencí, případně 24 hodin prodleva, pokud ke spuštění dojde < 24 hodin od spuštění na jiných dvou dvou strojích - ale to jsi, podle toho co píšeš,  udělal. Jen nevím, proč píše o "h" v config. Ten jsi zadával kam a proč? Já o jeho použití v souvislosti s licencemi nic nevím.
  2. Neaktualizovaný siteini pack - původně jsem tuto aktualizaci ve spouštěcím scriptu neměl, a často to nějaký problém vyhodilo. Už si bohužel nepamatuji, zda to byla i ta hláška týkající se licencí, ale poté, co jsem do scriptu aktualizaci opsanou z LE vložil, tak to už funguje bez problémů. De facto jsem nakonec vzal celý script z LE, upravil definici adresářů a spouštím to cron-em skrze něj.
  3. Neaktualizovaný wg++ - protože správu wg++ řeším ručně a to jen poté, co v epg Kodi vidím, že mi začínají mizet data z budoucích dní (generuji xmltv každých 24 hodin). Myslím, že v jednom případě starší verze wg++ problém s licencí, který jsi popsal, způsobila. Stačila nová verze a problém s licencí zmizel.
Nevím, jestli ti mé rady k něčemu budou. Já vývoj wg++ nijak soustavně nesleduji. Na NAS mi to teď už běží měsíce bez toho, že bych se o to nějak staral. Tedy vyjma občasného nakopírování nové verze, jak jsem už výše napsal. S docker zkušenosti nemám, k jejich používání jsem se ještě nedostal. I když teď, kdy se právě chystám koupit nový NAS, s přechodem na toto řešení počítám, takže si to nastudovat budu muset. Tak už vím, na koho se budu moci obrátit pro rady. 6
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: addon WebGrab+Plus(LinuxServer.io) - od JiRo - 24.4.2022, 9:14

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)