• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
addon WebGrab+Plus(LinuxServer.io)
#17
(25.6.2022, 23:30)JiRo Napsal(a): @jojox Oslovil mě kamarád, které se dle tvého návodu pokusil spustit wg++ na LE v dockeru a nepovedlo se mu to. Asi proto, protože to moc nepochopil. Já provozuji wg++ na NAS-u, a i když ho tam spouštím přímo v Linux, tak jsem si to tam vyzkoušel i na dockeru. Standardně, s pomocí nástrojů správy (portainer atd.). Pak mi to nedalo a zkusil jsem to i na LE. Ale i tam jsem šel standardní cestou, repozitář LE + docker + repozitář doker + addon image + portainer (ten poslední není nutný, ale hodí se). Proběhlo to rychle, jednoduše a bez problémů, takže tvůj návod, který pochopí jen zkušenější uživatel, je za této situace zbytečně komplikovaný a pro někoho i matoucí. Takže doporučuji držet se toho, co jsi uvedl ve dvou předchozích postech (14 + 15) tohoto tématu. A také potvrzuji, že teď už je možné skutečně použít poslední verzi image wg++. Není tedy třeba upravovat instalační soubor (aktuálně se, jako "latest", stahuje a instaluje verze 4.2.3).

Počítal zo skutočnosťou že keď sa už niekto pusti do Linuxu a jeho rôznych variant, že ma už nejaké zručnosti čo sa týkajú Linuxu a prace s nim.. Treba len postupovať presne podľa popisu a čítať chybové hlášky čo píše os pri práci. Vo veľa prípadoch je to tak že návod je stredná cesta a treba ho upravovať podľa požiadaviek systému. (improvizácia)

Ešte chcem dodať jednu dôležitú skutočnosť. 

Po obnovení zálohy systému ( CoreElec ) Treba WG++ nainštalovať nanovo, lebo bude vypisovať že ma problém s hardvérom. (licencia a viacej registrovaných pc)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: addon WebGrab+Plus(LinuxServer.io) - od jojox - 06.7.2022, 12:24

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)