• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.27 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajímavé články - všehochuť, aneb zprávy pro Vás
Čína úspěšně vyzkoušela T-Flight, vlastní verzi vlaku podobného Hyperloopu

[Obrázek: photo2638_large.jpg] Další projekt vlaků jezdících v uzavřených tunelech s vakuem má na svědomí Čína. Její T-Flight je podobný myšlence Hyperloop a už se dočkal i praktického testu na 2kilometrové testovací trati. Nyní se začne s budováním mnohem delší tratě.
 
[Obrázek: FZsKZS0.jpg?1]



Meta vydala finanční výsledky: Metaverse je nadále bezednou dírou na peníze

[Obrázek: 9b4485c27b2d477210041974429857a6] Společnosti Meta (bývalý Facebook) se v poslední době opravdu nedaří. Snad každá nová zpráva je spíše negativního charakteru a výsledky hospodaření za poslední čtvrtletí jsou takové, že poslaly cenu akcií firmy o zhruba čtvrtinu dolů.
 
[Obrázek: FZsKZS0.jpg?1]



... a je to tady, zvažuji ukončit své "působení" na Twitteru, já vím on se ze mě nepo.... , ale jen to vědomí, že ho tohle individuum řídí a podsouvá  zde své myšlenky mi bohatě stačí abych tam již nelezl .....

Elon Musk dovršil nákup Twitteru za 44 miliard: bývalého šéfa musela vynést ochranka

[Obrázek: 635aef6713723635aef6713724.jpg] Génius i šílenec Elon Musk po měsících dohad, kontroverzí a peripetií konečně završil svůj nákup firmy Twitter a stejnojmenné sociální sítě. Může se Twitter pod vedením tohoto muže nějak zásadně proměnit?
 
[Obrázek: pCTnkkU.png?1]



... stejně odpudivé jako viz výše je to co se děje v našem krásném městě Tábor a že se to děje již nějaký ten měsíc přičemž nikdo nic nedělá ! Je to jen důkaz toho jak má naše společnost na "některé" záležitosti dvojí metr a prostě je řešit nechce .... Přitom se jedná o napadání dětí, matek s kočárky a aktuálně si troufají i na loupežné přepadení dospělého muže.
Omlouvám se za zveřejnění, ale beru za svou povinnost o tomto informovat veřejnost i mimo JČ!


Na Pražském sídlišti v Táboře okradla a zbila parta mladých Romů muže. Vystoupil z MHD a přepadli ho

[Obrázek: 726dd510c7443c709f946766718a464d.jpg] Včera krátce před půlnocí přepadla skupina mladých Romů na Pražském sídlišti muže středního věku. Přijel večerním vlakem z Prahy a na sídliště jel autobusem MHD. Vystoupil na zastávce proti Lidlu, když ho zakrátko mladíci obklopili. Chtěli cigarety a peníze. "Můj přítel je nekuřák, takže žádné cigarety neměl. Poté ho napadli, sebrali mu peníze, občanku, platební kartu. Zmlátili ho a kopali do něj," popisuje partnerka napadeného muže Jana Janů. Noc pak její přítel strávil na policejním oddělení.
 
[Obrázek: BLHupEm.png]
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zajímavé články - všehochuť, aneb zprávy pro Vás - od Rossi D - 28.10.2022, 14:32

Přejít na fórum:


Prochází: 1 Neviditelný(í) uživatel(é), 91 host(ů)