• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.27 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajímavé články - všehochuť, aneb zprávy pro Vás
Mno pánové, kalkulačka je dnes OUT, mladí na to dnes mají třeba "Photomath" ... ten to udělá i s náhledem a postupem (samozřejmě pokud má jedinec k telefonu přístup) 1 1 1

edit: co se týká mě, docela pochybuji, že bych aktuálně nějaké vědomostní zkoušky někam udělal. Má mysl je plná Ai, techniky, elektroniky, aut, motorek, létání, filmování, fotografování atd. Tyto záliby ať již pracovní či zájmové mi zcela vytěsnily věci "poučné" a jedu tak říkajíc na neutrál, kdy má mysl okrajově těží z toho co je tam někde daleko pevně "zamemorované"a co potřebuji vědět, co používám.
Mladý mozek to má daleko jednodušší, je takříkajíc "prázdný" a okolním balastem nezaplněný ... je to jako obrovská hala, kde je rozházeno tu a tam jen pár regálu ...
Já mám v oné hale slušný "bordel" všeho možného, je to obrovský Aliexpress kde se ani Alibaba nevyzná 
1 ​​​​​​​ 1 ​​​​​​​ 1
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zajímavé články - všehochuť, aneb zprávy pro Vás - od Rossi D - 13.4.2024, 10:17

Přejít na fórum:


Prochází: 99 host(ů)