• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android KODI 19.3 vs. 5.1 Logitech Z-5500 nejde zvuk
#4
Takže najprv ďakujem za odpovede.
Budem odpisovať postupne.

KDMC som odinštaloval hneď ako prvý, pretože sa mi tam nedala prepnúť slovenčina. Čiže KODI mám už originál, iba tam niekde v systéme ostal odkaz alebo čo, ktorý mi píše že to je KDMC, ale je to naozaj originál KODI (kuk foto).

Odfotil som ako mám nastavený zvuk v Androide a tak isto ako ho mám nastavený v KODI.
Pozrite či to mám OK, alebo či tam treba niečo zmeniť-príp. niečo ...

Priznám sa že neviem ako sa tu vkladajú fotografie-tak som tých 8fotiek uložil na uložto a tu je na ne odkaz:
https://ulozto.net/tamhle/KTQSPxoUcqL4#!...G0yMGJAvBD==

Má to zhruba 7,5MB.

AV teda skúšať nebudem keď je to teda história.

Skúšal som aj repráky prepojiť z mojou TV LG ktorá má optický výstup-nastavenie je vo FOTO-skúšal som obe možnosti ale nefunguje mi to, možno mám ten TV BOX zle nastavený.
Každopádne keď mám do TV zapojený cez HDMI satelit a výstup z TV mám optiku do reprákov, tak mi ide pekne stereo zvuk. (čiže zdroj zvuku ide zo satelitu cez HDMI do TV, z TV cez optiku do repro a funguje to)

Skúšal som pustiť rozprávku už cez ten nový TV BOX-rozprávka má iba Dolby Digital - ale nejde mi.
Keď vypnem priechod zvuku tak mi ide cez optiku do repro ako stero a hrá mi to.
Mám ešte starší prehrávač (Evolve Blade) kde tá istá rozprávka keď dám výstup optiku do repro tak mi ide cez tie repro originál 5.1 - repráky mi aj vyppíšu na displeji ako zdroj zvuku Dolby Digital 5.1 a aj reproduktory hrajú všetky.

čiže viem že aspoň pri tejto rozprávke mi to reproduktory vedia prehrať.

Skúsim teda ešte stiahnuť nejaké testovacie videá či to nepomôže, príp. či vás ešte dačo nenapadne.

To neviem zatiaľ kedy vyskúšam (tie testovacie videá), lebo na telke je buď dcéra alebo žena, alebo som v práci ...

Ešte ma napadlo ten bitrate toho zvuku to by mi KODI nevypísal nejaké varovanie že to video má moc veľký bitrate cez spdif, alebo niečo také, že by sa to zahryzlo, alebo niečo také?

Prípadne načo by som mal teda pri tých videách (filmoch) dať pozor, ten bitrate do akých parametrov by som mal vyberať?


Zatiaľ dikes všetkým
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Android KODI 19.3 vs. 5.1 Logitech Z-5500 nejde zvuk - od Jozef Krnáč - 05.11.2022, 14:47

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)