• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android KODI 19.3 vs. 5.1 Logitech Z-5500 nejde zvuk
#16
Dobre, pri objednavke mi pisalo ze je tam 1000M LAN, ja mam router iba 100M, cize mi je to sumafuk aka tam je verzia.
Ty ale asi myslis aby ten firmware celkovo funkgoval aby tam bola nahrata ta spravna verzia - cize podla objednavky vyberam 1000M verziu a v tom su na vyber 2 verzie: aosp a atv.
Vybral som teda atv a akurat taham.

Este mam 2 otazky:
Mozem to aktualizovat priamo cez system? (tam je taka moznost-staci iba pripojit USB kluc s fimrwerom, lebo sa mi nechce kvoli tomu kupovat USB kabel samec/samec.)
2 otazka: masinka mi robi aj druhý problém preblikava mi obraz, resp. mi zhasina obraz tak na cca pol sekundy - niekedy mi to 2 dni nespravi a niekedy mi to spravi aj 5x za minutu - moze to suvisiet tiez s blbym "origo" firmwerom, alebo je niekde inde problem, skusal som aj iny HDMI kabel, aj ine porty HDMI v TV a problem je stale tam. - skusal som aj ten isty port aj ten isty kabel kde som mal zapojeny satelit, alebop som skusal aj port + kabel kde mam zapojeny stary Evolve Blade prehravac a robi to aj tak - a pri tom ani Evolve ani satelit takuto chybu nemali ani raz...

Riesil som to aj s predajcom ale ten sa iba vykruca-mam skusit ich novy firmware, mam vyskusat iny HDMI kabel, mam vyskusat novy HDMI port - vsetko som vyskusal, nic nepomohlo a predajca stale tvrdi ze ich pristroj je OK. Naposledy mi napisal ze mam vyskusat iny TV - lebo ja ich mam doma asi 10 /Sad

Ten novy firmware je z tejto stranky - to my poslal predajca odkaz:

https://www.dropbox.com/s/ekjbij8rzr6vrj...tiOi5&dl=0

Ten som tam nahral cez USB kluc priamo cez system - ale nepomohlo - na to blikanie a ani na ten zvuk

P.S.: Tu je aj potvrdene ze mam 1000M verziu
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Android KODI 19.3 vs. 5.1 Logitech Z-5500 nejde zvuk - od Jozef Krnáč - 01.12.2022, 20:24

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)