• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SonOff "věci" / eWeLink záležitosti
#35
Počátkem tohoto týdne mi přišla nová SonOff hračka v podobě panelu NSPanel PRO .
Využil jsem "Black Friday" na itead.cc kde mě panel i se stojánkem vyšel na necelých 90$. Objednal jsem si tmavou verzi včetně tmavého stojánku.
Ve volných chvilkách testuji co to umí, udělal jsem i pár fotografií z mého aktuálního "menu" které mi panel nabízí. Kromě kompletního ovládání celé domácnosti, nabízí NSPanel i sledování okolí přes bezpečnostní kamery či možnost využití "plnohodnotného" internetového prohlížeče.
Z panelu se nechá i volat na další podobné zařízení neb mikrofon a reproduktor je zabudován. Displej lze nechat trvale nasvícený či je možné spustit jeho šetřící režim a po zvoleném čase obrazovka zhasne. Jasnost displeje může být řízena manuálně nebo automaticky dle okolního světla.
Je mimo jiné například fajn při práci "ťuknout" na malý panel před sebou a mít okamžitou kontrolu kdo stojí před vraty nebo kdo je v okolí baráku ...  4

S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: SonOff "věci" - od Rossi D - 05.4.2023, 10:54
RE: SonOff "věci" - od Rossi D - 05.4.2023, 20:49
RE: SonOff "věci" / eWeLink záležitosti - od Rossi D - 08.12.2023, 21:03

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)